×
O nas Usługi Realizacje Aktualności Kontakt

Data dodania: 14-01-2020

Marka osobista
Jesteś pracownikiem? Jesteś/będziesz/chcesz być specjalistą w swej dziedzinie?

📈 Idziesz wybraną przez siebie ścieżką kariery, dokształcasz się, realizujesz kolejne kursy, poszerzasz CV – świetnie!

😎 Teraz wystarczy sprzedać się działom HR, pracodawcy, swoim przełożonym, aby awansować lub znaleźć pracę w miejscu, o którym marzyłeś.

🔴🔴 Jak to zrobić? 🔴🔴

Jako pracownik, jako specjalista również jesteś marką, którą z powodzeniem możesz promować umacniając swoją pozycję na rynku pracy. Zwłaszcza, że nie jest już dla Ciebie nowością fakt, że potencjalni pracodawcy przeglądają Twoje social media nim zaproszą Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

⭐️ STWÓRZ SWOJĄ MARKĘ OSOBISTĄ!

XIX wiek daje Ci wiele narzędzi (przykładowo):
📷 fotorelacje na Instagramie (bo nie służy tylko do wrzucania zdjęć tego co jadłeś, lub tego jak wyglądasz – dziel się ze światem swoimi służbowymi zainteresowaniami),
💫 YouTube (dla odważniejszych – przemów, pokaż się, wypowiedz się jako ekspert; nikt nie powiedział, że CV musi być stworzone w formie standardowego dokumentu tekstowego…)
📧 branżowe fora i serwisy internetowe (komentuj, wypowiadaj się, publikuj artykuły związane z branżą, daj się rozpoznać i zdobywaj zaufanie),
🎩 profil biznesowy na Facebook’u – nie ma niczego złego w dzieleniu się nie tylko newsami z branży, w której się specjalizujesz: ciekawe/zabawne/pouczające anegdoty z dnia codziennego również mogą dodatkowo opowiedzieć trochę o Tobie – o tym, co Cię interesuje, jaki jesteś, jak patrzysz na świat...

🥇 A może… któregoś dnia otworzysz swoją własną działalność? Wówczas Twoje nazwisko=Twoja marka będą znane w świecie biznesu, szybko zdobędziesz zlecenia, kontrahentów oraz wykwalifikowanych pracowników!

🎯 DotRed – pomożemy Ci stworzyć Twoją markę pracowniczą!

ZAMÓW:
🔴 profesjonalne CV – z dopasowaną, dookreślającą Cię grafiką i zgrabnie zredagowanym tekstem
🔴 doradztwo i stworzenie marki osobistej jako idealnego pracownika/pracodawcy
🔴 biznesowe sesje zdjęciowe
🔴 wirtualne CV na własnej stronie internetowej
🔴 pomoc w zdobyciu wymarzonej pracy (od wywiadu odnośnie Twoich oczekiwań poprzez stworzenie marki osobistej i CV po etat!)

Napisz - zapytaj o ceny:
biuro@dotrednet.pl

#Biznes #PersonalBrand #Pracownik #SzukamPracy #WymarzonaPraca #DotRed #CV #Grafika

Wszystkie prawa zastrzeżone DotRed 2020

Polityka prywatności