chmurka
telefon+48 792 170 577 mailbox@dotred.pl
PL|EN
chmurka
ozdoba

Pozycjonowanie stron

🎯🔴🎯🔴🎯🔴🎯🔴

Umówmy się – sprytne, nieorganiczne pozycjonowanie to jest ten element marketingu, którym wszyscy gardzimy, ponieważ ingeruje w naturalny rozwój rynku.

Jako konsumenci chcemy mieć dostęp do fair sprzedawców i usługodawców, a nie tylko do tych, których stać na drogą reklamę i bardzo drogie pozycjonowanie.

🔴 Jak działa uczciwe SEO, które uprawia DotRed? 🔴

Po pierwsze:
⌨
Piszemy prawilny kod strony www, który cieszy roboty wyszukiwarki.

Po drugie:
✒
Wypełniamy stronę odpowiednią ilością treści, która cieszy roboty wyszukiwarki, na coś się zda użytkownikom strony www, wniesie coś w świat poza literkami, które mają pozycjonować…

Po trzecie:
🏎
Strona www musi być nowoczesna, atrakcyjna, działająca, na bieżąco uzupełniana, żywa, serwisowana, doładowywana.
Szanowny biznesmenie, strona internetowa to niestety nie jest jednorazowy wydatek. Dokładnie tak samo jak samochód! Jeśli ma działać sprawnie, bezawaryjnie, przewozić bezpiecznie, reklamować, odzwierciedlać Twoją „solidność, rzetelność, innowacyjność” biznesową (wielka trójca wartości, którymi większość firm się chwali) – dbaj o nią!
Lub przekaż ją do serwisu – DotRed. Już my o nią zadbamy!

Po czwarte:
📰
Marketing treści – czyli promowanie poprzez mówienie prawdy o marce, o produktach, edukowanie na temat branży. Tematyka dotycząca każdej branży ma ogromny zakres i nieograniczoną ilość ciekawych tematów. Wystarczy przyjrzeć się dziennikarskim okiem. Inspirować się i pisać, pisać…

Po piąte:
⚙️
Dzielimy się linkami ze światem zewnętrznym. Subtelnie, z klasą, merytorycznie. Linkujemy do naszych eksperckich tekstów, do naszych niezastąpionych produktów. Wyłącznie wtedy, jeśli odbiorcy linków ich potrzebują.

Po szóste:
📈
Bądź otwarty na zmiany. Jeden tekst biznesowy sporządzony na stronę „o nas” nie powinien pozostawać na niej dekady… Gdzie ta innowacyjność i elastyczność, którą każda firma tak się szczyci?

Po siódme:
⏳
Skuteczne i fair pozycjonowanie wiąże się ze współpracą z jedną grupą ludzi, którzy dbają o Twoją stronę firmową. Jeśli co kwartał będziesz rozpoczynać działania z innymi ludźmi, to co kwartał zaczynasz od zera…

Po ósme:
💰
Płacisz i wymagasz efektów od razu? W SEO tak to nie działa, efekty będą, bardzo dobre, ale nie po tygodniu, ani nie po miesiącu. Jeśli jakaś agencja Ci gwarantuje momentalne super wyniki – albo się nie zna, albo kłamie. Spodziewaj się efektu jo-jo po takiej współpracy. Jedna zasada w biznesie jest pewna – jeśli próbujesz oszczędzić to koniec końców zapłacisz dwa razy drożej (za usługę o najniższej cenie, a potem za usługę naprawczą + cenę adekwatną).

Po dziewiąte:
🏋
SEO wymaga cierpliwości i zespołu ludzi. Ktoś koduje, ktoś pisze, ktoś robi grafikę, ktoś analizuje. Ktoś czuwa nad całością działań i budową strategii.

Po dziesiąte:
🗣
Do współpracy długodystansowej przy SEO (czyli jedynej słusznej) wybieraj zespoły, z którymi łatwo Ci się rozmawia. Nie ma nic gorszego niż zaburzona komunikacja z ludźmi, którym płacisz, a którzy nie rozumieją Twojej wizji.

Jeśli chcesz zostać wyznawcą 10 przykazań SEO według DotRed i szukasz efektów na długo, a nie na już - to otwórz maila i prześlij nam wiadomość "
ozdoba

Masz pytania? Napisz do nas maila bądź na Facebooku, wykorzystaj formularz obokponiżej albo po prostu zadzwoń. Lubimy rozmawiać!

Kontakt

+48 792 170 577
box@dotred.pl

Godziny dostępności:

Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Działamy w miastach:

Kraków,
Wrocław,
Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
Oborniki Śląskie, woj. dolnośląskie,
Trzebnica, woj. dolnośląskie,
Możliwość spotkania na terenie całej Polski!

Myszka
Kropki
Chmurka
Wiadomość została wysłana.
© Wszystkie prawa zastrzeżone dotRED 2023