dotRED
Linie
Kawałek Pizzy

Grafika

Firma Prawnicza

Rebranding dla firmy prawniczej odbył się według kodeksu Corporate Identity / Indetyfikacji Wizualnej Marki.  Zdobywanie zaufania klientów zaczyna się od dobrego pierwszego wrażenia w kontakcie z marką, dlatego profesjonalne logo bazujące na odpowiednich kształtach fontu, kolorach musi wesprzeć budowanie dobrej reputacji. Rzetelność, profesjonalizm, estyma stabilność - wszystkie te wartości rezprezentuje jeden logotyp zaprojektowany przed dotRED.

ZAMÓW WYCENĘ LOGOTYPU

Strony internetowe

Firma Prawnicza

Strona internetowa dla firmy prawniczej z Warszawy została oparta na stylu wypracowanym podczas tworzenia brandingu dla marki. Logotyp jest elegancki, nawiązuje do charakteru i powagi branży. To idealna wizytówka zbudowana zgodnie z zasadami SEO, a także zachowująca pozycję osiągniętą przez domenę podczas dwoch lat profesjonalnego pozycjonowania, które miało miejsce przed wykonaniem pełnego rebrandingu. Oferta firmy kierowana jest do klientów B2B i B2C, specjalizuje się w dziedzinie oddłużania, dlatego też na kontakt poprzez stronę internetową został maksymalnie ułatwiony. Użytkownik w prosty sposób oddnajdzie najistotniejsze dane, sprawdzi czy kancelaria działa w jego mieście, jak wygląda proces współpracy, a także może uzyskać dodatkowe informacje publikowane na blogu tej dedykowanej strony www

Zamów wycenę strony internetowej dla Twojej firmy!

 

Media społecznościowe

Firma Prawnicza

Posty na platformę Facebook dla firmy prawniczej zostały wykonane przed dotRED w pełnym wymiarze: od planu tematycznego promującego wybrane usługi, poprzez przygotowanie treści i grafik, po konfigurację reklam.

Zamów post promocyjny na Facebooka! 
A następnie pełną strategię social media marketing rozpisaną w cyklu rocznym.

Czekaj

trwa wysyłanie formularza

Dziękujemy

za przesłanie formularza.

Skontaktujemy się z Tobą e-mailowo do 48 godzin (pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00).

Spróbuj

wysłać formularz ponownie

Linie