×
O nas Usługi Realizacje Aktualności Kontakt
DOTRED

Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa to Twoja najważniejsza wizytówka; każdy odbiorca, który usłyszy nazwę Twojej firmy lub zobaczy informacje na temat Twojej działalności w publikacjach to pierwszy ruch, jaki wykona, to poszukiwanie Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Strona internetowa to Twoje najważniejsze narzędzie marketingowe, można wręcz powiedzieć, że to fundament wizerunku Twojej firmy, że jest to tzw. "pierwsze wrażenie", które musi być powalające (pozytywnie powalające)! Można również rzec, że wszystkie drogi prowadzą do Twoje strony internetowej.

Inny scenariusz - jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o Twojej firmie, ale szuka usług/produktów, jakie Ty oferujesz to, gdzie skieruje swoje pierwsze kroki? Wyszukiwarka internetowa - masz rację! Stąd też każda strona internetowa autorstwa DotRed jest:
1. zgoda z aktualnymi wymogami wyszukiwarek,
2. w pełni responsywna,
3. posiada odpowiednią budowę pod względem kodu, zawartości tekstowej oraz graficznej.

Dodatkowo Twoja strona musi być lepsza pod wieloma względami, ciekawsza, bardziej intuicyjna, przyjazna użytkownikom, serwująca informacje, jakich potrzebują w kilka sekund, z grafikami, animacjami, filmami, zdjęciami, które zapadają w pamięć...
Tak jak Twoja firma!
Możesz zamówić stronę z dedykowanym bądź gotowym panelem zarządzania treścią (teksami oraz grafiką) – pomożemy Ci wybrać najbardziej komfortowe rozwiązanie.

Oferujemy dedykowane strony:

  1. landing page
  2. strony one page / strony wizytówkowe
  3. rozbudowane strony internetowe
  4. sklepy internetowe
  5. indywidualne serwisy internetowe
wraz z autorskim panelem zarządzania treścią oraz marketing automation.

Projektujemy również strony oparte na wybranych przez Ciebie szablonach bądź gotowych systemach.

Wszystkie prawa zastrzeżone DotRed 2020

Polityka prywatności