chmurka
telefon+48 792 170 577 mailbox@dotred.pl
PL|EN
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Branding
i grafika
OXIME

Marka OXIME otrzymała od DotRed logotyp, materiały promocyjne, etykiety na produkty, grafiki wykorzystywane w kanałach social media, stronę internetową oraz sklep internetowy. Chemia w biznesie niezaprzeczalna! 
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Projektowanie
stron i sklepów www
OXIME

Poczuliśmy chemię do marki OXIME na tyle intensywną, że pierwotną stronę One Page rozwinęliśmy do strony firmowej z kilkoma zakładkami, koszykiem ofertowym do łatwego składania zapytań oraz panelem CMS umożliwiającym dodawanie aktualności oraz produktów. 

www.oxime.pl
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Projektowanie
stron i sklepów www
OXIME

OXIME Industries sklep online - surowce chemiczne, detergenty, środki do dezynfekcji znalazły swoje miejsce na wirtualnych regałach oxime.pl/sklep! 
Sklep w dwóch wersjach językowych oraz sprzedający w dwóch walutach, wiele możliwości wysyłki, połączenie ze stroną firmową i stylistyka w 100% zachowująca zgodność z komunikacją wizualną marki OXIME.
Dla sklepu internetowego OXIME przygotowaliśmy również wizualizacje produktów, zdjęcia produktowe, etykiety na produty oraz pełny copywriting.

ZAMÓW SKLEP INTERNETOWY! 

Masz pytania? Napisz do nas maila bądź na Facebooku, wykorzystaj formularz obokponiżej albo po prostu zadzwoń. Lubimy rozmawiać!

Kontakt

+48 792 170 577
box@dotred.pl

Godziny dostępności:

Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Działamy w miastach:

Kraków,
Wrocław,
Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
Oborniki Śląskie, woj. dolnośląskie,
Trzebnica, woj. dolnośląskie,
Możliwość spotkania na terenie całej Polski!

Myszka
Kropki
Chmurka
Wiadomość została wysłana.
© Wszystkie prawa zastrzeżone dotRED 2023