chmurka
telefon+48 792 170 577 mailbox@dotred.pl
PL|EN
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Projektowanie
stron i sklepów www
OXIME

Poczuliśmy chemię do marki OXIME na tyle intensywną, że pierwotną stronę One Page rozwinęliśmy do strony firmowej z kilkoma zakładkami, koszykiem ofertowym do łatwego składania zapytań oraz panelem CMS umożliwiającym dodawanie aktualności oraz produktów. 

www.oxime.pl
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Projektowanie
stron i sklepów www
OXIME

OXIME Industries sklep online - surowce chemiczne, detergenty, środki do dezynfekcji znalazły swoje miejsce na wirtualnych regałach oxime.pl/sklep! 
Sklep w dwóch wersjach językowych oraz sprzedający w dwóch walutach, wiele możliwości wysyłki, połączenie ze stroną firmową i stylistyka w 100% zachowująca zgodność z komunikacją wizualną marki OXIME.
Dla sklepu internetowego OXIME przygotowaliśmy również wizualizacje produktów, zdjęcia produktowe, etykiety na produty oraz pełny copywriting.

ZAMÓW SKLEP INTERNETOWY! 
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Branding
i grafika
OXIME

Marka OXIME otrzymała od DotRed logotyp, materiały promocyjne, etykiety na produkty, grafiki wykorzystywane w kanałach social media, stronę internetową oraz sklep internetowy. Chemia w biznesie niezaprzeczalna! 

Masz pytania? Napisz do nas maila bądź na Facebooku, wykorzystaj formularz obokponiżej albo po prostu zadzwoń. Lubimy rozmawiać!

Kontakt

+48 792 170 577
box@dotred.pl

Godziny dostępności:

Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Działamy w miastach:

Kraków,
Wrocław,
Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
Oborniki Śląskie, woj. dolnośląskie,
Trzebnica, woj. dolnośląskie,
Możliwość spotkania na terenie całej Polski!

Myszka
Kropki
Chmurka
Wiadomość została wysłana.
© Wszystkie prawa zastrzeżone dotRED 2023