chmurka
telefon+48 792 170 577 mailbox@dotred.pl
PL|EN
chmurka
ozdoba

Ulotki w rytmie The Doors

 Wszyscy wiemy jak ważne są drzwi. Te drzwi. Oraz jak ważne bywają ulotki. Nieczęsto podejmujemy się projektu drukowanych materiałów promocyjnych, ponieważ skupiamy się na marketingu wirtualnym, ale kiedy otrzymujemy temat drzwi... wszystko się zmienia.

Od razu słyszmy dźwięki "Break on through..." i przełamujemy się!

 Drzwi firmy Gomar są zdecydowanie mocniejsze niż nasze postanowienia.

 Projekt ulotki zawiera logotyp stworzony na potrzeby marki, która dopiero sie rozwija oraz kolorystyki spójnej z branżą.

Wydruk zrealizowaliśmy w zaprzyjaźnionej drukarni - to ważne, ponieważ znamy jakość ich pracy oraz jakość samego druku, terminowść. Wiele czynników składa się na sprawną wpsółpracę z drukarnią.

Najważniejszą kwestią w przygotowaniu ulotek, jest wybór grubości i jakości papieru. Jest to ważniejsze nawet od projektu!  Świetny projekt ulotki można bardzo łatwo zepsuć okropnym, tanim, cienkim papierem.

Jaka gramatura papieru?

Nigdy nie polecamy grubości 135 g - cieniutka kartka ulotki świadczy o niskim prestiżu;  dla nas ulotka zaczyna się od 170 g  i jest to grubość papieru zdecydowanie wystarczająca. 

Jak typ papieru do ulotki?
Zdecydowanie ulotki najlepiej się prezentują na papierze typu kreda błysk.

 
 Zatem polecamy DotRed do projektów materiałów promocyjnych Waszych marek oraz porządne drzwi akustyczne, które zapewnią Wam ciszę i spokój (zwłaszcza, kiedy mieszkacie gdzieś w pobliżu DotRedowych ludzi słuchający zbyt głośno muzyki The Doors...)!box@dotred.pl

 
ozdoba

Masz pytania? Napisz do nas maila bądź na Facebooku, wykorzystaj formularz obokponiżej albo po prostu zadzwoń. Lubimy rozmawiać!

Kontakt

+48 792 170 577
box@dotred.pl

Godziny dostępności:

Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Działamy w miastach:

Kraków,
Wrocław,
Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
Oborniki Śląskie, woj. dolnośląskie,
Trzebnica, woj. dolnośląskie,
Możliwość spotkania na terenie całej Polski!

Myszka
Kropki
Chmurka
Wiadomość została wysłana.
© Wszystkie prawa zastrzeżone dotRED 2023