chmurka
telefon+48 792 170 577 mailbox@dotred.pl
PL|EN
chmurka
ozdoba

Mikołaj nie przyniósł Ci w prezencie Twojego wymarzonego sklepu internetowego?


HejHoHoHO Mikołaj nie przyniósł Ci w prezencie Twojego wymarzonego sklepu internetowego?

Trudno. DotRed (równie czerwone, równie okrągłe jak święty siwobrody) pocieszy i pomoże postawić Twój sklep online.  Zdecyduj się rychło to może jeszcze pod choinką... uruchomisz swój sklep internetowy i pokażesz całej rodzinie start Twojego biznesu e-commerce.  Umówmy się, nic tak dobrze nie poprawia więzi rodzinnych jak porządna dawka zazdrości! 

Mówąc poważniej - pandemia przeniosła przedsiębiorców i konsumentów do Internetu. Cyfryzacja biznesów postąpiła do przodu jak nigdy wcześniej. Nie możesz zostać w tyle.
Do 2025 roku co piąta złotówka będzie wydawana w internecie. Konkurencja nie czeka na rozwój wydarzeń tylko działa. W wyróżnieniu się na wirtualnym rynku pomaga każdy niuans, każda zaleta w nawigacji strony czy sklepu www.

Podstawowe czynniki, jakie odpowiadają za pozyskanie nabywcy w Internecie to: sprawna nawigacja, która szybko doprowadzi go do celu (zwłaszcza na telefonie komórkowym) jasne i czytelne informacje na temat produktu, bezpieczna płatność, korzystna cena dostawy, zrozumiałe zasady reklamacji i zwrotów.

Masz dobry pomysł na sklep internetowy? Wiesz jak się wyróżnić (w tym Ci chętnie pomożemy)? Potrzebujsz bezpiecznego i sprawnego serwera, aby Twój sklep działał szybkio?

Z DotRed proces stawiania własnego sklepu staje się prosty, Ty tylko podejmujesz decyzje i wybierasz firmy kurierskie. My zapewniamy całą resztę, łącznie z niższymi prowizjami od PayU


 Polskie e-commerce rośnie w siłę. Jeszcze w tym roku powiększy się o 16 proc., osiągając poziom 43,5 mld zł, za 3 lata - 58 mld zł (dane Statista.com).

To najlepszy czas, aby dołączyć do polskiego E-commerce Boom z własnym sklepem internetowym.
🔴 Skontaktuj się z nami! 🔴

box@dotred.pl

 
ozdoba

Masz pytania? Napisz do nas maila bądź na Facebooku, wykorzystaj formularz obokponiżej albo po prostu zadzwoń. Lubimy rozmawiać!

Kontakt

+48 792 170 577
box@dotred.pl

Godziny dostępności:

Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Działamy w miastach:

Kraków,
Wrocław,
Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
Oborniki Śląskie, woj. dolnośląskie,
Trzebnica, woj. dolnośląskie,
Możliwość spotkania na terenie całej Polski!

Myszka
Kropki
Chmurka
Wiadomość została wysłana.
© Wszystkie prawa zastrzeżone dotRED 2023