chmurka
telefon+48 792 170 577 mailbox@dotred.pl
PL|EN
chmurka
ozdoba

Fiński logotyp po raz pierwszy!


 Logotyp dla fińskiej firmy budowlanej powstał na bazie bardzo branżowej inspiracji...

 Głównymi usługami firmy CBT są szalunki, ścianki działowe, domy modułowe oraz zbrojenia - czy te hasła nie wystarczą, aby wena wskoczyła na poziom super wysoki?
Wystarczą. 

Kolorystyka identyfikacji wizualnej jest podyktowana standardami stylistycznymi branży budowlanej w Finlandii, aczkolwiek dodaliśmy do całości barwy budzące większe zaufanie i nadające należytą powagę.

Każda branża charakteryzuje się inną kolorystyką komunikacji wizualnej. Przewodnie branżowe barwy są dobrym punktem wyjścia, research w pracy grafika to niezmiernie istotny etap 1. Można wręcz rzec, że dobry research jest niczym szalunek na budowie. Bez niego wszystkie późniejsze kroki mogą zostać wykonane, ale nie będzie to rozsądne, bezpieczne, ani trwałe.
Kolorystyka komunikacji firmy musi wbudzać skojarzenia z branżą, ułatwia to jej rozpoznanie i przypisanie w odpowiednim polu pamięci odbiorcy (oczywiście są branże, których głównym celem jest bycie jak najbardziej oryginalnym się da!). 

Więcej widoków logotypu!
Kontakt w sprawie logotypów:
📩 box@dotred.pl
ozdoba

Do you have any questions? Write us an email or on Facebook, use the form nextunder to it or just call. We’d like to talk with you!

Contact

+48 792 170 577
box@dotred.pl

Hours of availability:

Pn-Pt: 09:00 - 17:00

We also operate here:

Cracow,
Wroclaw,
Jędrzejów, Holy Cross province,
Oborniki Śląskie, voivodeship Lower Silesia,
Trzebnica, voivodeship Lower Silesia,
Possibility of meeting all over Poland!

Myszka
Kropki
Chmurka
Message was sent.
© All rights reserved dotRED 2023