chmurka
telefon+48 792 170 577 mailbox@dotred.pl
PL|EN
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Marketing
and advertising
Loca Fashion

Sklep internetowy LocaFashion posiada ponad 200 tys. obserwatorów na Facebooku oraz kilkanaście tysięcy followersów na Instagramie, dlatego dotRED niemalże każego dnia proponuje nowe promocje, rabaty oraz zabawy na kanałach społecznosciowych marki LocaFashion. Uwielbiamy organizować internetowe wydarzenia dla każdej ilości odbiorców! Dla LocaFashion przygotowujemy pełny content graficzny również na stronę sklepu internetowego (poza zdjęciami produktowymi).  Skorzystaj z naszej wiedzy i kreatywności, aby zwiększyć sprzedaż poprzez aktywne i nietypowe angażowanie swoich odbiorców do działania!  Pamiętaj, że komuniakcja w Social Media przede wszystkim ma funkcje budowy spójnego wizerunku, a nie tylko sprzedaży. Bądź wiarygodny, lajkuj swoich odbiorców tak samo jak to czyni zespół LocaFashion wspierany przez dotRED!

Rozpocznij współpracę!

Zobacz portfolio 
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Branding
and graphics
Loca Fashion

LocaFashionsklep.pl to jeden z największych sklepów internetowych z odzieżą damską w Polsce, co sprawia, że obługa graficzno-marketingowa tej marki bywa zakrojona dosyć szeroko. Przygotowujemy grafiki w rozmiarze XS, M, L, a jak trzeba to też UNI! Ubieramy graficznie vouchery, metki, bony, banery online... jesteśmy przygotowani do wystilizowania każdego narzędzia marketingowego!
 

Do you have any questions? Write us an email or on Facebook, use the form nextunder to it or just call. We’d like to talk with you!

Contact

+48 792 170 577
box@dotred.pl

Hours of availability:

Pn-Pt: 09:00 - 18:00

We also operate here:

Cracow,
Wroclaw,
Jędrzejów, Holy Cross province,
Oborniki Śląskie, voivodeship Lower Silesia,
Trzebnica, voivodeship Lower Silesia,
Possibility of meeting all over Poland!

Message was sent.
© All rights reserved dotRED 2021