chmurka
telefon+48 792 170 577 mailbox@dotred.pl
PL|EN
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Branding
i grafika
Firma Prawnicza

Rebranding dla firmy prawniczej odbył się według kodeksu Corporate Identity / Indetyfikacji Wizualnej Marki.  Zdobywanie zaufania klientów zaczyna się od dobrego pierwszego wrażenia w kontakcie z marką, dlatego profesjonalne logo bazujące na odpowiednich kształtach fontu, kolorach musi wesprzeć budowanie dobrej reputacji. Rzetelność, profesjonalizm, estyma stabilność - wszystkie te wartości rezprezentuje jeden logotyp zaprojektowany przed dotRED.

ZAMÓW WYCENĘ LOGOTYPU
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Projektowanie
stron i sklepów www
Firma Prawnicza

Strona internetowa dla firmy prawniczej z Warszawy została oparta na stylu wypracowanym podczas tworzenia brandingu dla marki. Logotyp jest elegancki, nawiązuje do charakteru i powagi branży. To idealna wizytówka zbudowana zgodnie z zasadami SEO, a także zachowująca pozycję osiągniętą przez domenę podczas dwoch lat profesjonalnego pozycjonowania, które miało miejsce przed wykonaniem pełnego rebrandingu. Oferta firmy kierowana jest do klientów B2B i B2C, specjalizuje się w dziedzinie oddłużania, dlatego też na kontakt poprzez stronę internetową został maksymalnie ułatwiony. Użytkownik w prosty sposób oddnajdzie najistotniejsze dane, sprawdzi czy kancelaria działa w jego mieście, jak wygląda proces współpracy, a także może uzyskać dodatkowe informacje publikowane na blogu tej dedykowanej strony www

Zamów wycenę strony internetowej dla Twojej firmy!

 
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Marketing
i reklama
Firma Prawnicza

Posty na platformę Facebook dla firmy prawniczej zostały wykonane przed dotRED w pełnym wymiarze: od planu tematycznego promującego wybrane usługi, poprzez przygotowanie treści i grafik, po konfigurację reklam.

Zamów post promocyjny na Facebooka! 
A następnie pełną strategię social media marketing rozpisaną w cyklu rocznym.

Masz pytania? Napisz do nas maila bądź na Facebooku, wykorzystaj formularz obokponiżej albo po prostu zadzwoń. Lubimy rozmawiać!

Kontakt

+48 792 170 577
box@dotred.pl

Godziny dostępności:

Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Działamy w miastach:

Kraków,
Wrocław,
Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
Oborniki Śląskie, woj. dolnośląskie,
Trzebnica, woj. dolnośląskie,
Możliwość spotkania na terenie całej Polski!

Myszka
Kropki
Chmurka
Wiadomość została wysłana.
© Wszystkie prawa zastrzeżone dotRED 2022