chmurka
telefon+48 792 170 577 mailbox@dotred.pl
PL|EN
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Branding
i grafika
Loca Fashion

LocaFashionsklep.pl to jeden z największych sklepów internetowych z odzieżą damską w Polsce, co sprawia, że obługa graficzno-marketingowa tej marki bywa zakrojona dosyć szeroko. Przygotowujemy grafiki w rozmiarze XS, M, L, a jak trzeba to też UNI! Ubieramy graficznie vouchery, metki, bony, banery online... jesteśmy przygotowani do wystilizowania każdego narzędzia marketingowego!
 
chmurka
ozdoba ozdoba ozdoba

Marketing
i reklama
Loca Fashion

Sklep internetowy LocaFashion posiada ponad 200 tys. obserwatorów na Facebooku oraz kilkanaście tysięcy followersów na Instagramie, dlatego dotRED niemalże każego dnia proponuje nowe promocje, rabaty oraz zabawy na kanałach społecznosciowych marki LocaFashion. Uwielbiamy organizować internetowe wydarzenia dla każdej ilości odbiorców! Dla LocaFashion przygotowujemy pełny content graficzny również na stronę sklepu internetowego (poza zdjęciami produktowymi).  Skorzystaj z naszej wiedzy i kreatywności, aby zwiększyć sprzedaż poprzez aktywne i nietypowe angażowanie swoich odbiorców do działania!  Pamiętaj, że komuniakcja w Social Media przede wszystkim ma funkcje budowy spójnego wizerunku, a nie tylko sprzedaży. Bądź wiarygodny, lajkuj swoich odbiorców tak samo jak to czyni zespół LocaFashion wspierany przez dotRED!

Rozpocznij współpracę!

Zobacz portfolio 

Masz pytania? Napisz do nas maila bądź na Facebooku, wykorzystaj formularz obokponiżej albo po prostu zadzwoń. Lubimy rozmawiać!

Kontakt

+48 792 170 577
box@dotred.pl

Godziny dostępności:

Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Działamy w miastach:

Kraków,
Wrocław,
Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
Oborniki Śląskie, woj. dolnośląskie,
Trzebnica, woj. dolnośląskie,
Możliwość spotkania na terenie całej Polski!

Myszka
Kropki
Chmurka
Wiadomość została wysłana.
© Wszystkie prawa zastrzeżone dotRED 2022